Colocation Barcelona 267222Colocation Barcelona 267222Colocation Barcelona 267222Colocation Barcelona 267222Colocation Barcelona 267222Colocation Barcelona 267222Colocation Barcelona 267222
Visa 7 foton photo count

CLEAN & SUNNY DOUBLE ROOM _Centre (Barcelona - 08001)

Bostadstyp:

Lägenhet

Typ :

Colocation

Hyrd yta:

10 m²

Boendekapacitet:

2 personer

Antal rum:

1

Referens:

267222

Sängar:

1 Dubbelsäng)

Hyra och villkor

80 € / natt

Varaktighet:

Mellan 4 nätter och 2 veckor

Städningsavgift :

30 €

Ankomst från:

15:00

Avresa senast:

11:00

Roomlala | ?лена ?.
?лена
Verifierad identitet Verifierat telefonnummer

Värd sedan:

2023

Beskrivning

Hello travelers!
I rent 1 clean & cozy double room to 2 people in my apartment.
The home environment is good, healthy, calm and safe.
My apartment is located in the heart of Barcelona, ​​very close to La Rambla, Plaza Catalunya, the Gothic Quarter and many other points of interest.
20 min walk from the beach. Very well connected by public transport.
The building is renovated and has an elevator.
On the floor I live alone with my 2 lovely cats. They are calm and affectionate.

Nuvarande invånare i boendet

  • 1 invånare
  • Familj
  • Från 40 till 50 år

• Inga husdjur
  • Absolut lugn mellan 22.00 och 08.00.

• Station

Den exakta adressen till boendet meddelas först när bokning har bekräftats.

80 € / natt

Begäran om information

80 €/ nuit | 560 €/ vecka | 2400 €/ månad
Mellan 4 nätter Och 2 veckor

Du måste ange dina datum för att din begäran ska skickas!

De angivna datumen är ogiltiga!

Denna bokning accepterar endast hela månader, slutdatumet har flyttats.

Du måste ange ämnet för din begäran!

Du måste ange ditt födelseår!

Du måste informera din situation!

Kontakta ?лена

Logga in för att kunna skicka din begäran om information.

Annons du försöker kontakta är inte längre aktiv, vänligen kontakta andra annonser.

Hyresstartdatumet har passerat.

Slutdatumet för uthyrningen har passerat eller ligger före uthyrningens startdatum.

Antalet personer som väljs stämmer inte överens med boendekapaciteten.

Meddelandet till boendeleverantören är tomt, vänligen förklara orsakerna till din vistelse.

Antalet utvalda personer är för högt jämfört med boendekapaciteten.

Minimitiden för detta boende respekteras inte. Ändra dina datum.

Den maximala varaktigheten i detta boende respekteras inte. Ändra dina datum.

Observera att du inte kan göra en begäran på en av dina annonser.

Du har redan kontaktat denna värd nyligen. Försök igen efter 48 timmar för att ge dem tid att svara.

Boendet är inte tillgängligt för dessa datum, din förfrågan kan inte skickas. Ändra dina datum eller se andra listor nu.

Säker betalning
Assistans 7j/7
Fri kontakt

Annat boende som kan intressera dig

@fnamn@
70 € / natt
Snabbt svarDirekt

Gästrum | Barcelona (08025) | 15 M2

2 sova(r) | 2 nätter minimum
@fnamn@
45 € / natt
VerifieradSnabbt svar

Hemvistelse | Barcelona (08041) | 12 M2

2 sova(r) | 1 natt minimum
@fnamn@
940 € / månad
Upptäck

Hemvistelse | Barcelona (08010) | 12 M2

1 sova(r) | 1 månad minimum
@fnamn@
880 € / månad
Upptäck

Hemvistelse | Barcelona (08010) | 8 M2

1 sova(r) | 1 månad minimum
@fnamn@
1050 € / månad
Upptäck

Hemvistelse | Barcelona (08008) | 13 M2

2 sova(r) | 1 månad minimum
@fnamn@
880 € / månad
Upptäck

Hemvistelse | Barcelona (08008) | 9 M2

1 sova(r) | 1 månad minimum