Plats Paris (Paris - 75015)

Automatisk översättning - Originaltitel

Bostadstyp:

Lägenhet

Typ :

Hela huset

Boendekapacitet:

2 personer

Antal rum:

1

Referens:

3274

Hyra och villkor

750 € / månad

Varaktighet:

Från 1 månad

boende

  • 1 Sovrum
  • 1 badrum
  • 1 WC

Plats

Paris, Frankrike

Den exakta adressen till boendet meddelas först när bokning har bekräftats.

Annons har tagits bort

Den här annons är inte längre tillgänglig, men du kan fortsätta att söka efter annonser i närheten

Annat boende som kan intressera dig

@fnamn@
50 € / natt
Verifierad
4.8 (12) |

Chambre à Louer

Hemvistelse | Paris (75011) | 12 M2

2 sova(r) | 4 nätter minimum
@fnamn@
50 € / natt
VerifieradBemästra

Hemvistelse | Paris (75011) | 22 M2

3 sova(r) | 2 veckor minimum
@fnamn@
53 € / natt
VerifieradSnabbt svar

Hemvistelse | Paris (75013) | 14 M2

1 sova(r) | 1 natt minimum
@fnamn@
330 € / månad
Snabbt svar

Hemvistelse | Le Chesnay (78150) | 15 M2

4 sova(r) | 2 månad minimum
@fnamn@
790 € / månad
Snabbt svarBemästra

Hemvistelse | Vanves (92170) | 12 M2

4 sova(r) | 1 månad minimum
@fnamn@
40 € / natt
Snabbt svar
5 (2) |

Rum att hyra

Hemvistelse | Créteil (94000) | 11 M2

1 sova(r) | 3 nätter minimum