Hemvistelse Lausanne 262162
Visa foto photo count

Sous Loue Chambre Dans Appartement Familial (Lausanne - 1006)

Bostadstyp:

Lägenhet

Typ :

Hemvistelse

Boendekapacitet:

1 person

Antal rum:

1

Referens:

262162

Sängar:

1 Dubbelsäng)

Hyra och villkor

1125 € / månad

Varaktighet:

Från 6 månad

Säkerhets inbetalning:

2250 €

- Endast tillgänglig under veckan (måndag till fredag)

Roomlala | Claudine G.
Claudine
Verifierad identitet Verifierat telefonnummer

Ålder:

63 år

Värd sedan:

2022

Beskrivning

Belle grande chambre dans un appartement familial.
Préférence à une ou un étudiant entre 20 et 30 ans. Non fumeur et discret. Aimant la vie de famille et soigneux.

boende

  • Badrum att dela
  • WC att dela
  • Kök att dela
  • Ingen tillgång till loungen

Nuvarande invånare i boendet

  • 3 invånare
  • Studenter
  • Från 18 till 29 år

Idealisk hyresgäst

  • Från 20 till 28 år

• Förbjuden kväll
  • Absolut lugn mellan 22.00 och 08.00.

• Station

Den exakta adressen till boendet meddelas först när bokning har bekräftats.

1125 € / månad

Begäran om information

37 €/ nuit | 260 €/ vecka | 1114 €/ månad
Minsta varaktighet: 6 månad

Du måste ange dina datum för att din begäran ska skickas!

De angivna datumen är ogiltiga!

Denna bokning accepterar endast hela månader, slutdatumet har flyttats.

Du måste ange ämnet för din begäran!

Du måste ange ditt födelseår!

Du måste informera din situation!

Kontakta Claudine

Logga in för att kunna skicka din begäran om information.

Annons du försöker kontakta är inte längre aktiv, vänligen kontakta andra annonser.

Hyresstartdatumet har passerat.

Slutdatumet för uthyrningen har passerat eller ligger före uthyrningens startdatum.

Antalet personer som väljs stämmer inte överens med boendekapaciteten.

Meddelandet till boendeleverantören är tomt, vänligen förklara orsakerna till din vistelse.

Antalet utvalda personer är för högt jämfört med boendekapaciteten.

Minimitiden för detta boende respekteras inte. Ändra dina datum.

Den maximala varaktigheten i detta boende respekteras inte. Ändra dina datum.

Observera att du inte kan göra en begäran på en av dina annonser.

Du har redan kontaktat denna värd nyligen. Försök igen efter 48 timmar för att ge dem tid att svara.

Boendet är inte tillgängligt för dessa datum, din förfrågan kan inte skickas. Ändra dina datum eller se andra listor nu.

Säker betalning
Assistans 7j/7
Fri kontakt

Annat boende som kan intressera dig

@fnamn@
56 € / natt
Snabbt svarNytt

Hemvistelse | Vufflens-le-Château (1134) | 14 M2

1 sova(r) | 2 veckor minimum
@fnamn@
31 € / natt
Snabbt svar

Colocation | Lausanne | 18 M2

1 sova(r) | 3 veckor minimum
@fnamn@
47 € / natt
VerifieradSnabbt svar

Hemvistelse | Lausanne | 10 M2

1 sova(r) | 1 natt minimum
@fnamn@
1001 € / månad
Snabbt svar

Coliving | Pully (1009) | 20 M2

1 sova(r) | 6 månad minimum
@fnamn@
39 € / natt
VerifieradSnabbt svar

Hemvistelse | Lausanne (1012) | 16 M2

1 sova(r) | 1 vecka minimum
@fnamn@
113 € / natt
VerifieradSnabbt svar

Hemvistelse | Corseaux | 28 M2

2 sova(r) | 1 vecka minimum